Apostes LaLiga (Primera)

Partit1xBetBetclic (FR)BetfairBetOnline.agBetssonCodere (IT)CoolbetLeoVegas (SE)Marathon BetMatchbookNordic BetPinnaclePMU (FR)TipicoUnibet (FR)Unibet (NL)Unibet (SE)William HillWinamax (DE)Winamax (FR)Mitjana* Probabilitat (%)
Home Draw AwayHome Draw AwayHome Draw AwayHome Draw AwayHome Draw AwayHome Draw AwayHome Draw AwayHome Draw AwayHome Draw AwayHome Draw AwayHome Draw AwayHome Draw AwayHome Draw AwayHome Draw AwayHome Draw AwayHome Draw AwayHome Draw AwayHome Draw AwayHome Draw AwayHome Draw AwayHome Draw Away Home Draw Away
CA Osasuna vs Real Racing Club de Santander2.04 3.78 3.821.93 3.70 3.582.02 3.85 3.951.99 3.75 3.761.98 3.60 3.651.98 3.75 3.602.02 3.75 3.751.95 3.45 3.501.99 3.68 3.722.02 3.85 3.951.98 3.60 3.651.98 3.79 3.831.96 3.45 3.501.90 3.80 3.701.88 3.60 3.602.04 3.70 3.752.06 3.70 3.751.95 3.50 3.501.92 3.80 3.501.88 3.70 3.401.97 3.69 3.67 48.3% 25.8% 25.9%
Celta Vigo vs Alavés2.33 3.31 3.522.22 3.10 3.382.36 3.20 3.702.29 3.16 3.552.28 3.05 3.452.29 3.15 3.402.20 3.28 3.682.17 3.05 3.302.27 3.22 3.422.36 3.20 3.702.25 3.05 3.452.33 3.16 3.552.18 3.05 3.302.25 3.10 3.402.10 3.10 3.402.28 3.25 3.552.28 3.25 3.552.20 3.10 3.302.20 3.15 3.302.15 3.05 3.202.25 3.15 3.46 42.2% 30.2% 27.5%
Málaga vs Real Sociedad3.31 3.67 2.273.02 3.55 2.183.30 3.65 2.343.22 3.57 2.253.05 3.50 2.253.05 3.60 2.263.30 3.59 2.233.05 3.40 2.163.22 3.58 2.213.30 3.65 2.343.05 3.45 2.253.18 3.62 2.293.05 3.40 2.183.20 3.40 2.203.00 3.50 2.153.25 3.65 2.253.25 3.65 2.283.00 3.30 2.202.95 3.65 2.202.85 3.50 2.153.14 3.55 2.23 30.4% 26.9% 42.7%
Real Madrid vs Sevilla1.29 6.70 10.901.19 6.75 10.751.26 7.40 12.501.24 7.00 11.601.22 6.60 12.001.24 6.60 10.001.26 6.80 11.001.19 6.40 11.001.27 6.60 10.751.26 7.40 12.501.22 6.60 12.001.24 7.11 11.291.20 6.50 11.001.20 7.00 12.001.18 7.00 11.001.21 7.00 14.001.23 7.00 14.001.25 6.00 9.501.23 6.75 9.001.15 7.00 10.501.23 6.82 11.35 77.6% 14.0% 8.4%
Getafe vs Rayo Vallecano2.98 3.17 2.742.90 2.97 2.523.10 3.00 2.803.05 2.96 2.722.95 2.98 2.622.95 3.00 2.652.95 3.00 2.802.70 2.90 2.652.94 3.12 2.703.10 3.00 2.802.92 2.95 2.623.07 2.96 2.712.75 2.95 2.652.95 2.90 2.652.80 2.85 2.502.88 3.10 2.802.88 3.10 2.802.80 2.90 2.622.85 3.05 2.552.80 2.95 2.502.92 2.99 2.67 32.6% 31.8% 35.6%
Levante vs Athletic Bilbao3.52 3.52 2.243.32 3.27 2.033.70 3.15 2.24- - -- - -3.45 3.40 2.15- - -3.50 3.25 2.043.42 3.42 2.183.70 3.15 2.22- - -3.77 3.09 2.173.50 3.25 2.043.70 3.20 2.103.30 3.20 2.003.70 3.40 2.103.70 3.40 2.103.40 3.25 2.103.40 3.30 2.053.25 3.15 1.963.52 3.27 2.11 26.7% 28.7% 44.6%
Alavés vs Málaga1.89 3.73 4.571.77 3.38 4.201.85 3.60 4.80- - -1.85 3.45 4.401.86 3.50 4.40- - -1.83 3.30 4.201.84 3.64 4.451.86 3.65 4.701.85 3.40 4.351.85 3.52 4.381.83 3.30 4.251.77 3.60 4.601.74 3.30 4.101.89 3.45 4.501.89 3.45 4.501.83 3.40 4.201.80 3.50 4.101.72 3.25 3.751.83 3.47 4.37 51.3% 27.1% 21.5%
Rayo Vallecano vs Elche CF1.81 3.94 4.781.70 3.63 4.201.76 1.36 1.42- - -1.75 3.70 4.551.79 3.80 4.40- - -1.73 3.55 4.401.76 3.84 4.65- - -1.75 3.70 4.501.76 3.81 4.461.74 3.55 4.401.72 3.90 4.501.68 3.50 4.101.79 3.75 4.701.79 3.75 4.701.75 3.70 4.401.74 3.75 4.101.66 3.45 3.801.75 3.69 4.39 53.4% 25.3% 21.3%
Real Racing Club de Santander vs Espanyol2.57 3.71 2.802.35 3.45 2.602.56 3.50 2.72- - -2.50 3.60 2.652.50 3.60 2.70- - -2.28 3.45 2.802.50 3.62 2.73- - -2.48 3.55 2.652.50 3.62 2.682.28 3.50 2.802.50 3.50 2.652.30 3.40 2.552.38 3.65 2.902.38 3.65 2.902.45 3.50 2.622.40 3.55 2.552.25 3.30 2.402.42 3.54 2.69 38.7% 26.5% 34.8%
Valencia vs Villarreal3.45 3.78 2.173.08 3.48 2.053.20 3.70 2.16- - -3.10 3.60 2.183.20 3.60 2.17- - -3.20 3.50 2.053.36 3.68 2.113.05 3.55 2.103.10 3.60 2.153.10 3.71 2.183.20 3.50 2.063.20 3.70 2.103.00 3.40 2.003.35 3.70 2.123.35 3.70 2.123.20 3.50 2.053.05 3.60 2.052.85 3.35 1.983.17 3.60 2.10 29.5% 26.0% 44.5%
Atlético Madrid vs Deportivo La Coruña1.27 6.46 13.101.19 6.00 10.501.28 6.60 13.50- - -1.22 6.40 12.501.24 6.60 11.00- - -1.22 5.80 10.501.25 6.15 12.50- - -1.22 6.30 12.501.25 6.05 10.191.23 5.80 10.501.22 6.50 12.00- - -1.26 6.25 12.001.26 6.25 12.001.22 6.00 13.001.21 6.50 9.501.17 5.50 8.001.23 6.22 11.56 76.6% 15.2% 8.2%
Athletic Bilbao vs Getafe1.70 4.04 5.601.56 3.70 5.251.61 3.95 5.70- - -1.60 3.75 6.001.64 3.85 5.60- - -1.64 3.45 5.401.65 3.94 5.45- - -1.60 3.75 6.001.62 4.21 4.991.65 3.45 5.401.57 4.10 5.501.55 3.60 5.101.70 3.65 5.801.70 3.65 5.801.62 3.75 5.001.58 3.85 5.101.52 3.50 4.601.62 3.77 5.45 57.9% 24.9% 17.2%
Celta Vigo vs Real Betis2.77 3.57 2.672.68 3.35 2.332.84 3.55 2.48- - -2.75 3.45 2.482.75 3.45 2.49- - -2.65 3.20 2.482.70 3.48 2.60- - -2.75 3.40 2.482.76 3.58 2.452.70 3.25 2.502.80 3.50 2.402.65 3.30 2.302.80 3.40 2.602.80 3.40 2.602.62 3.30 2.502.65 3.45 2.402.50 3.20 2.252.72 3.40 2.47 34.5% 27.6% 38.0%
Real Sociedad vs Levante1.76 4.26 4.721.65 3.88 4.201.76 4.00 4.50- - -1.70 4.05 4.501.74 4.10 4.40- - -1.67 3.90 4.301.71 4.15 4.60- - -1.70 4.05 4.451.74 4.04 4.321.68 3.90 4.301.70 4.20 4.301.64 3.80 4.101.73 4.10 4.601.73 4.10 4.601.70 3.90 4.331.68 4.00 4.101.60 3.70 3.801.70 4.01 4.37 55.1% 23.4% 21.5%
Barcelona vs Real Madrid1.54 5.44 5.491.43 5.10 4.901.51 6.40 5.10- - -1.47 5.30 5.351.49 5.40 5.201.50 6.00 5.001.51 4.60 4.701.50 5.30 5.35- - -1.46 5.30 5.351.49 5.47 4.901.53 4.70 4.701.45 5.80 5.001.42 4.90 4.801.56 5.00 5.001.56 5.00 5.001.44 5.00 5.001.47 5.50 4.901.45 5.30 4.801.49 5.28 5.02 63.4% 17.8% 18.8%
Sevilla vs CA Osasuna2.02 3.60 4.111.85 3.18 3.781.97 3.45 4.00- - -1.90 3.45 4.151.97 3.40 4.00- - -1.89 3.25 3.951.97 3.50 4.00- - -1.90 3.40 4.101.95 3.40 4.081.91 3.25 3.951.90 3.50 4.001.84 3.20 3.801.97 3.45 4.201.97 3.45 4.201.95 3.30 3.801.90 3.35 3.801.82 3.10 3.501.92 3.37 3.98 48.7% 27.8% 23.5%
* La mitjana s'ha calculat eliminant el valor més alt i el més baix de cada tipus de quota, sempre que hi hagi almenys 3 valors disponibles.
Les probabilitats es calculen a partir de les quotes mitjanes i s'ajusten per a que sumin exactament el 100%.
An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙